Jak urządzić salon w niebanalny sposób?

Salon to miejsce gdzie spędzamy naprawdę dużo czasu – rozmowy, spotkania z rodziną oraz przyjaciółmi.  Jeśli chcemy się dobrze czuć w naszym salonie musimy go odpowiednio zaaranżować. Salon i ogólnie dom powinien wyrażać – wyrażać nasze myśli, poglądy, naszą osobowość. W domach, które posiadają tzw. „duszę” chcę się przebywać.

Salon

Zdecyduj się na salon w kolorach, które lubisz

Zdecyduj się na salon w kolorach, które naprawdę lubisz. Jest to miejsce gdzie będzie dużo przebywać. Z tego względu musisz się w nim czuć naprawdę dobrze i swobodnie.

Zadbaj o dobre oświetlenie

Bardzo ważne jest dobre oświetlenie – wyraźne, ale nie drażniące oczu. Tutaj nie warto oszczędzać. Wybierz naprawdę dobre lampy, które nie będą miały negatywnego wpływu na Twój wzrok.

Otaczaj się drobnymi, miłymi akcesoriami

Drobny gadżet może dać mnóstwo radości. Kupuj małe akcesoria, które będą Cię naprawdę cieszyły. Właśnie małe rzeczy tworzą klimat.

Mała biblioteka w salonie

Lubisz książki – stwórz w salonie swoją mała, indywidualną bibliotekę. Książki zawsze świetnie wyglądają w każdym domu – dodają prawdziwego ducha miejscu. Dziś możemy kupić naprawdę wspaniałe półki na książki.